HAYATINIZA ENERJİ KATIYORUZ
Türkiye’nin güç elektroniği sektöründe lider şirketlerinden biri olan ASPOWER, ülkemizde ihtiyaç duyulan Güç Sistemlerini tasarlamak, üretmek, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermek amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren önceliğini teknolojiyi üretmeye adayan ASPOWER, tasarımlarını kendi ARGE Merkezinde en güncel teknolojiyle ve kendi mühendisleriyle gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar 100’ün üzerinde teknolojik ürün geliştiren ASPOWER, patentlerini korumaya önem vererek UPS, Redresör ve İnvertör teknolojileri için dünya çapında geçerli olan patentlerini almıştır. 

ASPOWER üretilen her cihazı 800 kVA gücündeki test merkezinden en zor şartlara göre test ettikten sonra müşterilerine sevk etmektedir. Stoklarında daima hazır ürün bulundurarak, müşterilerin hızlı teslim talepleri karşılanmaktadır. 

Ürün yelpazemiz içinde; kesintisiz güç kaynakları, şebeke bağlantılı ve şebeke bağlantısız İnvertörler, DC Güç Kaynakları ve Akü Şarj Doğrultucuları, Statik Frekans Konvertörleri, Servo ve Statik gerilim regülatörleri, Kuru tip aküler ve müşteri isteğine göre geliştirilen özel tip güç sistemleri ve askeri tip mobil kesintisiz güç sistemleri bulunmaktadır. 

ASPOWER, yurt içi ve yurt dışında kaliteli ve kesintisiz enerji isteyen her sektördeki müşterilerine enerji çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir. Türkiye’de yapılan satışlarda 5000’in üzerinde müşteriye ulaşmış, ihracat pazarlarında ise dünya genelinde 40’ın üzerinde ülkeye satış yapılmaktadır. 

ASPOWER, müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarını, tam donanımlı ve tecrübeli servis teknisyenleriyle yerinde çözmektedir. İstanbul merkezli Teknik Servis Bölümü, Türkiye’nin yedi bölgesindeki çözüm ortakları ve yurt dışındaki distribütörler, ASPOWER’ın güçlü servis ağını oluşturmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki teknik servis veren distribütörlerimize, düzenli olarak kurum içi teknik eğitim verilerek servis bilgileri geliştirilmektedir.

ISO 9001Kalite ve ISO 14001 Çevre  Yönetim Sistemlerinin standartlarına uygunluğu TUV tarafından belgelendirilen firmamız çevre dostu ürünleri ile gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmayı Çevre Politikası olarak kabul etmiştir

İnsan odaklı bir misyona sahip olan ASPOWER, güç kaynakları sektöründe sağladığı hizmet ve ürünlerle, Türkiye’nin ve Dünya’nın ihtiyaç duyduğu her türlü elektronik güç kaynaklarını müşterilerine sunmayı, sürekli geliştirdiği cihazlarıyla da Dünya’da takip edilen teknolojileri yaratarak, satıştan sonra ki hizmetleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Şirketimizin teknoloji birikimini, deneyimini ve tasarım kabiliyetlerini, standart veya ihtiyaca özel olarak tasarlanan yüksek kaliteli ürünlere dönüştürmek yoluyla güç elektroniği alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak Şirketimize, çalışanlarımıza, sektör paydaşlarımıza değer katmak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Ülkemizde güç elektroniği alanında ihtiyaç duyulan bütün sistemleri yerli olarak geliştirip üreten, ülkemizde ve dünyada teknolojik gelişmelere yön veren lider marka olmaktır.
Yazılımlarını da kendisi yapan AR-GE merkezimiz sayesinde standart olmayan güç elektroniği taleplerine esnek ve hızlı çözümler sunmak. Üniversite-sanayi iş birliğiyle projelere akademik katkı sağlamak. Müşteri ve proje merkezli çalışma anlayışı geliştirmek. Askeri ve uluslararası standartlarda tasarım ve üretim yapmak. Enerji sektörüne odaklanma ve alternatif enerji kaynaklarından yararlanarak elektrik üretimine katkı sağlamak.

Neden ASPOWER?

Güç elektroniği alanında her türlü elektronik güç kaynağı talebine cevap vererek yurt dışına bağımlılığı ortadan kaldırmamız
18 yıllık şirket tecrübesi ve yüksek eğitim düzeyine sahip kalifiye personel ile ileri teknoloji ürün tasarımı, güçlü yazılım ekibi
Kullanıcı ile Ar-Ge mühendislerinin doğrudan iletişimi sayesinde şartnameye en uygun tasarım ve üretim
7/24 Teknik servis hizmeti
Savunma Sanayi (SSM) projelerinde, Enerji santrallerinde ve Elektrik Üretiminde deneyim ve yeni projelerin hızlı teslimatı
İnvertör ve doğrultucu üretimin de en son teknolojilerin kullanılması ve uygulanması
Türkiye ve Dünyada yüzlerce referans