KURUM PROFİLİ

Sanayi, teknoloji, haberleşme, ulaşım, sağlık hizmetleri, gündelik yaşam… Hayatın her alanında kesintisiz olarak ilerlemenin ve gelişimin sağlanmasında enerjinin sürekliliği ve kaliteli formda arzının gerekliliği tartışılmaz olmuştur.

ASPOWER, enerjinin istenen formda, kaliteli ve kesintisiz olarak kullanı - cının hizmetine sunulması için kurulmuş ve bu alanda uzmanlaşmış bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Bu amaç kapsamında güç elektro - niği sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeli personelleri ile hem ülkemize hem de ihraç pazarlarına çeşitli özgün tasarımlı güç elektroniği ürünlerini üretmekte ve tedarik etmektedir.

Başta Kesintisiz Güç Kaynağı olmak üzere Frekans Konvertörü, İnvertör, Akü Şarj Cihazı, Redresör, Elektrikli Araç DC Hızlı Şarj Sistemleri, Güneş Enerjisi İnvertörü, Enerji Depolama Sistemleri, Motor Kontrol Üniteleri gibi standart ürünlerin yanı sıra Şirketimiz, güçlü AR-GE altyapısıyla kullanıcının ihtiyacına özel olarak talep ettiği, farklı çevresel koşullara ve/veya isterlere uygun Özel Tasarım Ürünlerini de bünyesinde yerli olarak geliştirip üretilebilmektedir.

Ülkemizin saygın firmaları arasına hızla giren ASPOWER, AR-GE altyapı - sı sayesinde, güç elektroniği alanında müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak bilgi birikimine ve mühendislik kabiliyetine sahiptir. “Önce müşteri memnuniyeti” anlayışı ile birlikte topluma ve çevreye duyarlı, ileri düzey teknoloji ile verimliliği yüksek cihazları yerli ve milli imkânlarla özgün bir şekilde tasarlamakta, üretmekte ve servisini vermektedir.

Kaliteli süreçlerle ve ürünlerle birlikte çevremizin sürdürülebilirliğini sağlamayı ve personellerinin yaşam standartlarını sürekli olarak iyileştir - meyi politikalarının merkezine alan ASPOWER ISO 9001, ISO 14001 , OHS 18001, ISO 45001 , TSE-HYB 12643 ve Yerli Malı Belgeleri haizdir.

Sadece ülkemizde değil tüm dünyaya güç elektroniği alanında kaliteli ürünler sunan ASPOWER, yerli ve milli kaynaklarla, dünyadaki gelişme - leri yakından takip ederek büyüyen bir katma değer oluşturmayı ve kaynaklarımızın ülkemiz içerisinde değerlendirilmesine sağladığı katkı yoluyla topluma ve ülkeye fayda sağlamayı amaç edinmiştir.

KURUM PROFİLİ