Profesyonel Servis Hizmeti

SATIŞ ÖNCESİ

Güç tesbiti

Elektriksel problem yaşayan ve bunun giderilmesi için uzman görüşüne ihtiyaç duyan müşterilerimize verdiğimiz keşif ve danışmanlık hizmetidir. Satış grubunun yönlendirmesiyle uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından problem yaşanan yerde gerekli ölçüm yapılır. Bu ölçümler sonrasında müşterinin beklentileri de göz önünde tutularak en ekonomik çözüm geliştirilir. Bu sonuçlar bir rapor halinde isteği yapan satış gurubundaki ilgiliye verilir. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Özel Tip Güç Çözümleri Proje Danışmanlık Hizmetleri

Özellikle Savunma ,Tersane ve Ulaştırma Sektörlerinin özel tip UPS , Redresör , İnvertör , Konvertör taleplerine uygun Arge , Tasarım , Üretim , Fabrika ve Saha Testleri ve Eğitim hizmetlerini , Proje Yönetimini tecrübeli konusunda uzman proje yöneticilerimiz ve kadromuz ile uzun yıllardır başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Özel projelerde edinimiş bilgi ve birikimimiz sayesinde ,projelerinizin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasını sağlayacak çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
SATIŞ SONRASI

Devreye Alma

Satışı gerçekleştirilen çözümlerimiz , uygun tesisat altyapısı müşteriler tarafından hazır hale getirildiğinde uzman teknik servis personeli tarafından devreye alınır. Yetkili personel tarafınca devreye alınan tüm ürünlerimiz devreye alımından itibaren 2 yıl servis garantisi , 10 yıl boyunca yedek parça garantisi altındadır.

Bakım Sözleşmesi Hizmetleri:

Bakım Sözleşmeleri, garanti süreleri dolmuş cihazların arızalanmaması için gerekli önlemleri almak ve cihazlara periyodik olarak bakım yapılarak ekonomik ömürlerini uzatmayı amaçlamaktadır. Periyodik bakımlara rağmen cihazdan veya kullanım hatalarından dolayı cihazın arızalanması durumunda cihaza müdahale edilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz iki türlü sözleşme bulunmaktadır.

1. Parça Dahil:

Bu sözleşme kapsamında cihazlara yıllık periyodik bakım yapılır.
Cihazın arızalanması durumunda teknik servisimiz müdahale edecektir. Bu müdahalede kullanılacak yedek parçalar için ücret istenmeyecektir.
Yalnız kullanıcı hatası nedeniyle oluşan arızalarda parça ücreti müşteriye aittir. Aküler sarf malzemeleri olduğu için bu sözleşme kapsamına girmez.

2. Parça Hariç:

Bu sözleşme kapsamına cihazlara yıllık periyodik bakım yapılır.

Cihazın arızalanması durumunda teknik servisimiz müdahale edecektir. Bu müdahalede sadece parça bedeli talep edilecektir.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler malzeme ve işçilik hatalarına karşı 24 ay firmamızın garantisi altındadır. Garanti içi veya dışı olduğuna bakılmaksızın müşterilerimizden gelen arızalı cihazlar en kısa süre içinde onarılarak tekrar çalışır hale getirilmektedir. Cihazın büyüklüğüne ve arızanın cinsine göre gerekirse müşteri yerinde gerekirse teknik servis istasyonumuzda cihazınızın tüm arızaları giderilir

AKÜ DEĞİŞİM VE GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Akü Değişim Hizmeti

Aküler UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) Sistemi’nin en kritik elemanlarıdır.Akülerin ise tasarımına , kullanım şartlarına göre değişkenlik gösteren kullanım ömrü bulunmaktadır. Sisteminiz içindeki tek bir akünün bile arıza yapması ,Sisteminizin çalışmamasına , kritik yüklerinizin korunmamasına , iş sürekliliğinizin kesintiye uğramasına , veri , zaman ve işgücü kaybınıza sebep olabilir. Sistemlerinizin akü kontrollerini ASPOWER yetkili teknik personel ve servislerine yaptırarak , arızalı aküleri tesbit ettirebilir , değişim hizmeti alarak iş sürekliliğinizi koruyabilirsiniz.

Akü Geri Dönüşüm Hizmeti

Atılan elektronik techizat artan kullanım sebebiyle sanayileşmiş dünyadaki en hızlı büyüyen atık akımlarından biridir. Akülerinizin ömrü dolduğunda çevre sorumluluğu bilincinde kararlar vererek zararlı atıkların azalmasına yardımcı olabilirsiniz. ASPOWER Enerji olarak ömrünü doldurmuş akülerinizin çevre sorumluluğu bilinci ile , Atık Akü Yönetmenliğine uygun olarak imha edilmesini sağlıyoruz. Akü değişimi ve geri dönüşümü ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizlerle irtibata geçiniz.